Kånken Mini

Молодший брат Канків

На піку популярності класичних рюкзаків Kanken з'явилася молодша версія - модель Kanken Mini. Це рюкзак Kanken зменшеного обсягу - 7 літрів, створений на базі аналогічних «дорослих» Kanken, Re-Kanken і Kanken No.2. За рахунок довгих регульованих лямок він підійде і дітям, і дорослим, які хочуть компактний рюкзак.

Якщо придивитися до тенденцій сьогоднішнього дня, то стає помітно, що модель рюкзаків Kanken Mini може позмагатися з класичним рюкзаком Kanken в актуальності. Kanken Mini має обсяг 7 літрів проти обсягу в 16 літрів звичного нам Kanken Classic, і цей обсяг дозволяє використовувати культовий зручний рюкзак, і при цьому не думати чим заповнити зайвий простір великого рюкзака, якщо вам потрібно взяти тільки гаманець телефон і невеликий перекус на роботу або прогулянку. Найменший з лінійки рюкзаків Kanken, проте в нього поміщається все необхідне для повсякденного життя. Крім усього іншого Kanken Mini виглядає на дівчатах ніжно і підкреслює їх крихкість, при цьому зберігаючи самобутній стиль Kanken.

А ще, за рахунок універсальної конструкції спинки і лямок, рюкзак Kanken Mini чудово підійде для дітей в як шкільного рюкзака або просто для повсякденних прогулянок діткам, які так хочуть бути схожими на своїх батьків. Він ідеальний для зміни одягу в дитячому саду, або для невеликої кількості підручників в початковій школі. А при наявності рюкзаків Kanken і Kanken Mini у вас і у вашого малюка, виходить ультрамодний і милий family look, і ви точно не залишитеся непоміченими на вулиці.Показано з 1 по 24 із 65 (всього сторінок: 3)

#коронавірус