breadcrumbs_revolution_theme

Напевно при виборі свого рюкзака Fjallraven Kanken Ви стикалися з цікавим фактом: є рюкзаки за 3800 грн, а є за 500 грн. Спробуємо розібратися, чому так?

Рюкзак Канкен вже давно став культовим. З моменту своєї появи, в 1978 році, у всьому світі продано більше 3-х мільйонів Канкенів і кожен рік це число зростає ще на 300 тисяч. Зворотний бік популярності Kanken — неймовірно велика кількість підробок. Винахідливість і вміння копіювати, у деяких виробників реплік Канкена знаходиться на дуже високому рівні. Деколи фейкові рюкзаки Kanken зовні практично не відрізняються від оригіналу.

Отже, у Вас в руках Kanken не зрозумілого походження, як саме визначити що це - оригінал чи підробка?

У чому відмінність оригінального рюкзака Канкен від репліки (підробки)

1. Перевірений магазин

Повноцінним гарантом достовірності рюкзака Kanken є надійний магазин, який працює з офіційним постачальником Fjällräven в Україні.

Інтернет-магазин Fjallraven.in.ua та магазин Мультиспорт - авторизовані точки продажу оригінальної продукції Fjällräven™

Перевірити це нескладно на сайті компанії Fjallraven в розділі Store Locator. У вкладці Stores можна дізнатися, чи є вибраний вами магазин у списку авторизованих (де представлена справжня продукція Fjallraven), а в розділі Verify Reseller зручно перевіряти інтернет-магазини за URL-адресою.


Магазин Мультиспорт - шоурум і точка видачі інтернет-магазину Fjallraven.in.ua

2. Ціна

Інтернет-магазин Fjallraven.in.ua і магазин Мультиспорт - є авторизироваными магазинами Fjallraven в Україні. Всі магазини, офіційно продають рюкзаки Канкен, зобов'язані дотримуватися рекомендованої роздрібної ціни (РРЦ), яка є правилом і встановлена на одному рівні для всіх магазинів по всьому світу. Тому вартість оригінального рюкзака Fjallraven Kanken версії 2022 року не може бути нижче 95 €. Офіційна ціна в Україні становить 3800 грн (ціна є актуальною станом на 24.05.2022 та може змінюватися в залежності від зміцнення або падіння національної валюти).

3. Країна-виробник

Рюкзаки Kanken шиють тільки у В'єтнамі або в Китаї. Всі рюкзаки, вироблені в інших країнах - підробка.

4. Нашивка з логотипом

Кругла нашивка з логотипом-лисицею повинна бути пришита рівною рядком з однаковими стібками. Сам логотип – світловідбиваючий і світиться в темряві, що легко перевірити. Виняток серія рюкзаків Re-Kanken, де логотип вишитий нитками.

5. Кнопки

Всі кнопки на рюкзаках Kanken зроблені з латуні. На них видавлений логотип FJALLRAVEN з одного боку і напис WASA 6 із зворотного. У підробках кнопки зазвичай зроблені з пластику.

6. Язички на застібках

Обов'язково повинні бути з логотипом YKK, в колір рюкзака. На основній площини повинен бути зображений логотип а на інший напис

7. Матеріал

За винятком пари моделей, всі рюкзаки Kanken відшиваються з синтетичної тканини Vinylon F з потужним водовідштовхувальним просоченням. Дрібний дощик і бризки, матеріалу не страшні, краплі не вбираються і скочуються з поверхні тканини. Волокна Vinylon F отримують з полівінілового спирту, і, незважаючи на штучне походження, тканина майже не відрізнити від натуральних матеріалів. Зовні і на дотик матеріал схожий на щільний бавовняний брезент і частково копіює його властивості. Наприклад, при намоканні волокна Vinylon F розбухають, завдяки чому плетіння тканини стає набагато щільніше і підвищується її водостійкість.

Матовий щільний текстиль однаково виглядає з лицьового боку та з вивороту і добре тримає форму. Водонепроникність легко перевірити – краплі залишаються на поверхні і скочуються, не всмоктуючись. Лямки прошиті нитками в колір рюкзаки і, звичайно ж, ніяких стирчать ниток і неакуратних вузлів. Виняток моделі Re-Kanken, Greenland, Kanken No2, виконані з матеріалу G-1000.

8. Бірки, ярлики і картка власника

На кожному рюкзаку Канкен обов'язково присутня оригінальна табличка, виконана з крафтового картону, що складається з кольорового логотипу, короткою історією бренду та наявністю штрих-коду та артикулу, прив'язані щільною ниткою.

Також одним з ознак оригінальності є наявність яскравого барвистого вкладиша в передній кишені, на якому зображена історія виникнення Канкена

На внутрішній кишені зверху по центру нашивається велика бирка з логотипом і назвою бренду, його короткою історією, а також місцем, де можна вказати свої контакти. Знизу цієї бирки пришивається маленький шведський прапорець. На копіях не найвищої якості цей пункт відсутній. Всі шви повинні бути виконані акуратно.

9. Сидушка

Також одним з основних елементів оригінального рюкзака Kanken є сидушка в кишені під спинкою рюкзака. Вона повинна бути обов'язково, виготовлена з матеріалу-пінки і з наклейкою-логотипом FJALLRAVEN на її верхній частині.

10. Немає запаху

Різкий запах може говорити про обробку тканини водовідштовхувальним просоченням, тоді як оригінал виконаний з водовідштовхувальної тканини Vinylon F. Запах як правило присутня на дешевих копіях.