breadcrumbs_revolution_theme

1. Визначення поняття «персональна інформація користувача».

1.1. Під «персональною інформацією користувача» розуміється: інформація, яку користувач надає про себе самостійно при реєстрації (створення облікового запису). Обов'язкова для надання послуг інформація позначена спеціальним чином. Інша інформація надається користувачем на його розсуд.

1.2. Інтернет-магазин «fjallraven.in.ua» не перевіряє достовірність персональної інформації, наданої користувачами, і уточнює її в користувача тільки в рамках адреси доставки замовлення.

2. Цілі збору і обробки персональної інформації користувачів.

2.1. Інтернет-магазин «fjallraven.in.ua» збирає та зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання та надання послуг (виконання замовлень користувачів).

2.2. Персональну інформацію користувача інтернет-магазин «fjallraven.in.ua» може використовувати в наступних цілях:

  • ідентифікація користувача на сайті інтернет-магазину «fjallraven.in.ua» у рамках подальшого виконання його замовлень.
  • надання користувачу персоналізованих сервісів і бонусів;
  • зв'язок з користувачем, у тому числі направлення повідомлень про виконання замовлень і способи їх доставки, а також обробка запитів і заявок від користувача;
  • поліпшення якості сервісів, зручності їх використання, розробка нових сервісів і послуг.

3. Умови обробки персональної інформації користувача і її передачі третім особам.

3.1. Інтернет-магазин «fjallraven.in.ua» зберігає персональну інформацію користувачів у відповідності з внутрішніми регламентами конкретних сервісів.

3.2. Щодо персональної інформації користувача зберігається її конфіденційність, крім випадків добровільного надання користувачем інформації про себе для загального доступу необмеженому колу осіб

3.3. Інтернет-магазин «fjallraven.in.ua» має право передати персональну інформацію користувача (дані для доставки замовлення) третім особам у наступних випадках:

  • якщо користувач висловив свою згоду на такі дії у рамках покращення обслуговування;
  • якщо передача необхідна в рамках використання користувачем певного сервісу, або для надання послуги користувачу (доставка замовлення користувачеві «Новою Поштою» або іншим перевізником);
  • якщо передача передбачена українським законодавством в межах встановленої законодавством процедури.

При обробці персональних даних користувачів інтернет-магазин «fjallraven.in.ua» керується Законом України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

Шановний користувач!

Звертаємо вашу увагу на те, що реєструючись та (або) замовляючи товари через сайт «fjallraven.in.ua», ви даєте свою згоду на розпорядження вашими персональними даними, отриманими при реєстрації на сайті і оформленні замовлення, відповідно до закону України № 2297-VI «Про захист персональних даних», який передбачає особливий порядок використання і зберігання ваших персональних даних.