Barents Pro Winter Trousers M

Модель: 81144

Міцні, теплі аутдор-штани для носіння взимку. Вся підкладка з ворсисто-сітчастого матеріалу для додаткового захисту від холоду. Виготовлені з вітро - та водостійкого G-1000® з подвійним посиленням ззаду і на колінах. Колінна секція також заздалегідь сформована і має кишеню для колінної подушки (аксесуар). Регульована талія і регульована підгонка. Шість практичних кишень, в тому числі велика кишеня для карти на нозі і кишеня для мультитула.

G-1000 - флагманський матеріал Fjällräven: зносостійкий, вентильований, з захистом від погодних умов при використанні Гренландського воску. Ми використовуємо його в усьому: від рюкзаків до курток і штанів. Цей щільно тканий матеріал складається з 65% поліестеру та 35% бавовни, а при використанні Гренландського воску, він адаптується до цілого ряду різних кліматичних умов. Таким чином, з правильним доглядом, він буде служити довгі роки і розділяти всі ваші пригоди.

В рамках нашої прихильності більшого використання перероблених і органічних матеріалів тепер у нас є версії тканин G-1000 - Eco, виготовлені з переробленого поліефіру і органічної бавовни.

Гренландський віск - це просте, навіяне природою вирішення проблем, пов'язаних з впливами стихій. Зроблений з суміші бджолиного воску і парафіну, він захищає матеріал від води, і надає вітрозахисні властивості. Видаливши віск, ви можете зробити його легше і більш дыщащим. Більшість наших матеріалів G-1000 виробляються з попередним просоченням воском, але все ж непогано знати, як повторно застосовувати і видаляти віск, щоб адаптувати виріб до погодних умов. Як просочити Гренландським воском G 1000.

Сімейство Синги. Сімейство Синги (Singi) відображає нашу давню традицію розробки міцного і функціонального одягу та спорядження для трекінгу в скандинавських умовах. Продукти сімейства Синги, як правило, характеризуються міцністю і перевіреними рішеннями.

  • міцні і теплі аутдор-брюки з матеріалу G-1000 Original
  • ворсисто-сітчаста підкладка забезпечує приємне додаткове тепло
  • середня талія і регулярна посадка з попередньо сформованими колінами
  • посилення ззаду і на колінах
  • шість кишень, в тому числі кишеня для карток і кишеня для мультитула

Вага: 860 г (в розмірі 48)
Крій: Regular Fit
Талія: Mid waist
Матеріал: G-1000® Original: 65% поліестер, 35% бавовна

Просочення воском: нанесіть віск рівномірним шаром, розтопіть його праскою або феном при температурі від 55° C до 60° C, можна повторити для більшої водостійкості.

Ще не було питань.

#коронавірус