Greenland Wax Travel Pack

Модель: 79030

  Віск для просочення одягу з тканини G-1000. Зручна коробочка для подорожей, яку легко взяти з собою, якщо вам потрібно посилити водонепроникність одягу, коли ви підете в похід. Втирайте і розплавте, щоб отримати водостійку і зносостійку поверхню. Виготовлений з високоякісного парафіну і бджолиного воску, що робить Гренландський віск більш екологічною альтернативою хімічному просочуванню.

  • Гренландський віск з парафіну і бджолиного воску
  • просочення використовується у всіх продуктах Fjällräven з G-1000
  • з часом віск зношується, а продукт втрачає деякі з його функціональних можливостей
  • ми рекомендуємо регулярно повторювати просочування воском
  • 20-ти грамова дорожня упаковка

  G-1000 - флагманський матеріал Fjallraven: зносостійкий, вентильований, з захистом від погодних умов при використанні Гренландського воску. Ми використовуємо його в усьому: від рюкзаків до курток і штанів. Цей щільно тканий матеріал складається з 65% поліестеру та 35% бавовни, а при використанні Гренландського воску, він адаптується до цілого ряду різних кліматичних умов. Таким чином, з правильним доглядом, він буде служити довгі роки і розділяти всі ваші пригоди.

  В рамках нашої прихильності більшого використання перероблених і органічних матеріалів тепер у нас є версії тканин G-1000 - Eco, виготовлені з переробленого поліефіру і органічної бавовни.

  Гренландський віск - це просте, навыяне природою вирішення проблем, пов'язаних з впливами стихій. Зроблений з суміші бджолиного воску і парафіну, він захищає матеріал від води, і надає вітрозахисні властивості. Видаливши віск, ви можете зробити його легше і дихаючим. Більшість наших матеріалів G-1000 виробляються з попередньою просоченням воском, але все ж непогано знати, як повторно застосовувати і видаляти віск, щоб адаптувати виріб до погодних умов.

  Склад: 65% parafin, 35% beewax
  Вага: 20g

  Догляд: очистіть виріб м'якою щіткою і теплою водою, деталі зі шкіри натріть кремом.

  Як просочити Гренландським воском G 1000.


  Kate / 21.01.2020
  Можно ли наносить данный воск на другие типы тканей (например, на зимнюю парку другого производителя)?
  Администратор
  Если это предусмотрено вашим производителем, то только на ваш страх и риск. Мы же не можем брать на себя за это ответственность... В принципе такой тип воска достаточно универсален

  #коронавірус